Nauka automatyki
Sterowniki PLC odszukały zastosowanie w sporo dziedzinach gospodarki. Z ich zalet korzystają przede wszystkim: przemysł maszynowy, chemiczny, energetyka oraz automatyka budynkowa. Zwłaszcza polecany w tym zakresie jest kurs stacjonarny, który zapewnia kolejno podjęcie pracy w zawodzie elektronika lub elektryka. Jego zaletą jest to, że przyswojoną wiedzę teoretyczną można wykorzystać od razu, pisząc kod sterujący linią technologiczną. Szkolenie PLC stacjonarne, czyli kurs Programowalnego Sterownika Logicznego niesie ze sobą szereg korzyści w postaci koniecznych umiejętności. Sterowniki te radują się obecnie dużą popularnością w zakładach przemysłowych oraz w instalacjach stosowanych w inteligentnych domach.
Siemens SIMATIC S7-300 Step7 v5.5 LAD – sterownik powszechnie wykorzystywany w przemyśle. Umiejętność pracy z tym fizycznym sprzętem to główne założenie szkolenia prowadzonego według autorskiego nauczania, które wyróżnia się wysoką skutecznością. Postęp w dziedzinie sterowników logicznych w ostatnich latach okazał się niezwykle szybki. Ich atutem jest fakt, że są proste w dostosowywaniu do mnóstwa zadań. Łatwy język drabinkowy umożliwia dobry sposób na pisanie programów, które mogą wykonywać dużą liczba skomplikowanych operacji. Sterowanie złożonymi procesami dzięki zastosowaniu tego języka programowania nie stanowi żadnego problemu. Kurs podstawowy tygodniowy skierowany jest nie tylko do ludzi, które znają się na komputerach, niemniej jednak też do elektryków czy elektroautomatyków.
Sprawdź tą stronę odnośnie kursu: http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/podstawowy-programowanie-lad-siemens-simatic-s7-300-step7/
Zapraszamy na kurs/szkolenie:
Warszawa: 11-15.02.2019